rozgrzewka przed treningiem

Trener personalny zadba o Twoją figurę

Dziś dużo osób dba o swój wygląd zewnętrzny pragnąc posiadać atrakcyjną figurę. Dla męskiej części populacji najważniejsza jest masa mięśniowa, którą zdobywają głównie na siłowni. Zajęcia na siłowni dla wielu mężczyzn są tak ważne, że przekładają je nawet nad życie rodzinne, czy odpoczynek. Czasem nie wystarcza im samo ćwiczenie na siłowni, gdyż osobiście wielu z nich nie zna się na profesjonalnym budowaniu mięśni. I dlatego potrzebny im jest trener osobisty.

Trener personalny jest taką osobą, która zajmuje się układaniem indywidualnego zestawu ćwiczeń dla jednej osoby. Ponadto trening personalny przewiduje uczenie osoby, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby uzyskać pożądany efekt. Trener osobisty z Krakowa – FitNOW.pl – motywuje również swojego ucznia do pracy, oraz monitoruje jego trening i wyniki. Ćwicząc indywidualnie i bez odpowiedniej wiedzy znacznie wydłuża się czas oczekiwania na wymarzony efekt. Natomiast ćwiczenia pod okiem trenera personalnego znacznie skracają ten czas.

Na siłowni po okiem trenera osobistego ćwiczą nie tylko mężczyźni, lecz także kobiety. I nie zawsze musi chodzić o masę mięśniową. Najczęściej kobiety ćwiczą po to, aby zrzucić zbędne kilogramy i wrócić do zgrabnej sylwetki. Ćwiczenia pod okiem trenera osobistego także znacznie przyspieszają sukces w odchudzaniu. Do niedawna jeszcze zawód taki nie był popularny w naszym kraju. Aktualnie jest zupełnie inaczej. Coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie tego zawodu, bo chętnych aby skorzystać z wiedzy trenera personalnego jest coraz więcej.