cukierki z logo

Pudełka na słodycze ozdobne, cukierki dla gości weselnych

Dzień zaślubin jest spełnieniem marzeń dla wielu osób. Pozwala także rodzinie i przyjaciołom zjednoczyć się przy jednym stole i świętować wspólnie ślub bliskich. Dużą rolę w tym dniu odgrywa oprawa muzyczna oraz wizualna całego przedsięwzięcia.

Często stosuje się motyw przewodni, zgodnie z którym ozdabia się całe przyjęcie. Dzięki temu współgrają ze sobą ciasta i torty, ozdoby naścienne i kompozycje kwiatowe, winietki i nakrycia stołowe gości. Dużą popularność w ostatnich czasach zyskały drobne upominki dla gości, które są zgodne z motywem wesela. Mogą być one zapakowane w pudełka na słodycze ozdobne, co dodaje im klasy. Umieszcza się je przy winietkach na miejscu dla gościa lub stosuje się rozwiązanie, polegające na umieszczeniu większej ilości łakoci w jednym miejscu, aby goście mogli śmiało je ze sobą zabrać.

Cukierki dla gości weselnych mogą być zapakowane w papierki z motywem wesela i rozmieszczone w różnych miejscach sali. Pomysłów jest naprawdę nieskończona ilość. Wesele, na którym jest duża ilości gości z dziećmi, można zwieńczyć zawieszeniem piniaty pełnej cukierków. Sama piniata oczywiście też powinna pasować do całości wystroju przynajmniej kolorystycznie. Dla dzieci będzie to świetna zabawa, kiedy będą próbowały się dostać do słodyczy. Natomiast wypadające z niej cukierki, pasujące do całości wesela, na pewno zrobią wrażenie także na dorosłych gościach.

Na zakończenie można ofiarować cukierki dla gości weselnych zapakowane w pudełka na słodycze ozdobne. Dzięki temu goście będą pamiętać o uroczystości, jeszcze długo po jej zakończeniu.