escape room maszynownia

Gry dające do myślenia

Jeżeli ktoś poddaje w wątpliwość nasze umiejętności umysłowe, to warto sprawdzić, czy ma rację, czy jednak się myli. W tym celu przydać mogą nam się dwie gry, które na szczęście nie będą rozgrywały się na laptopie, czy też na innym wynalazku technologicznym. Są to gry, które będą odbywały się z dala od domowych pieleszy. Jednak nie bójmy się ich opuścić, nawet jeżeli pogoda za oknem nie dopisuje. Te gry to gwarancja sukcesu, który pozwoli nam na naprawdę doskonałą zabawę.

Pierwsza gra to escape room. Druga propozycja to gra miejska. Obydwie polegają na rozwiązywaniu postawionych przed nami zagadek. Przy czym nie zapominajmy, że do obydwóch propozycji należy mieć ze sobą przynajmniej jedną osobę towarzyszącą. Pamiętajmy, że co dwie głowy, to nie jedna i będzie można przy tej okazji sprawdzić, czy uda nam się współpracować z kimś innym. Najlepsza zabawa będzie oczywiście w większej grupie, około 5-10 osób. W Krakowie taki escape room zarezerwujemy na stronie www.lostroom.pl.

W pokoju zagadek, czyli grze escape room, będziemy musieli uwolnić się z zamkniętego pomieszczenia. Z kolei gra miejska nie będzie polegała na naszym uwięzieniu. W tym przypadku będziemy musieli z kolei dotrzeć do wyznaczonego miejsca – mety, aby móc zrealizować swoje zadanie z sukcesem. Kraków jest pięknym miastem, gdzie takie gry urządzane są w wielu miejscach. Warto zaprosić swoich przyjaciół, a nawet rodzinę do wspólnej rozgrywki, dzięki czemu zawsze z wielką przyjemnością wspólnie spędzimy czas na dobrej zabawie.