Kraków - dzienica Nowa Huta - nowe mieszkania w sprzedaży

Gdzie szukać tańszych mieszkań w Krakowie?

Twoje dziecko dostało się na wymarzone studia w Krakowie? Czas więc zastanowić się nad mieszkaniem. Oczywiście można skorzystać z akademika czy wynająć pokój w mieszkaniu studenckim, jednak to często warunki, w których zamiast się uczyć organizowane są imprezy. Można pomyśleć o wynajmie całego mieszkania, ale wysokie ceny najmów w Krakowie każą przemyśleć opcję zakupu własnego lokum, ponieważ miesięczny koszt utrzymania zakupionego mieszkania (wraz z ratą kredytu) może być porównywalny do ceny najmu kawalerki w centrum miasta.

Oczywiście nie każdego będzie stać na zakup mieszkania w Krakowie, ale jeśli możemy się tego podjąć, to warto spróbować. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nasze dziecko po studiach w Krakowie osiedli się tu na stałe znajdując dobrą pracę. Zapewnienie mu własnego mieszkania będzie świetną pomocą na start w dorosłe życie.

Ceny nowych mieszkań w Krakowie są wysokie i stąd też często szuka się jak najtańszych lokali. Idąc tym właśnie tropem, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się nowe mieszkania deweloperskie, które wychodzą naprzeciw potrzebom młodych ludzi, oferując funkcjonalny rozkład na stosunkowo małej przestrzeni. Na rynku jest wielu deweloperów oferujących sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie, warto jednak wziąć pod uwagę lokalizację takich inwestycji, by nie zapłacić majątku.

Bardzo dobrym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy wydają się nowe mieszkania w Nowej Hucie, które są widocznie tańsze, a zarazem znajdują się często w otoczeniu dużej ilości zieleni i zapewniają ciszę. Nowa Huta nowe mieszkania proponuje wprawdzie w większej odległości od centrum miasta, ale dzięki dobrej sieci połączeń komunikacji miejskiej jest to atrakcyjna dzielnica. Łatwy i stosunkowo szybki dojazd do centrum zapewniają nowoczesne tramwaje.

Trzeba też dodać, że Nowa Huta to dzielnica posiadająca również rozbudowaną infrastrukturę usługowo-handlową, jest to więc można powiedzieć miejsce wygodne do życia, a równocześnie oferujące o wiele więcej spokoju niż centrum miasta. No i co najważniejsze, nowe mieszkania Nowa Huta ma dużo tańsze, czego dowodem może być oferta tego dewelopera: http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/