klinika medycyny estetycznej

Co powinieneś wiedzieć na temat liposukcji?

Przez swoje nadprogramowe kilogramy w żadnym wypadku nie czujesz się atrakcyjnie. Od lat próbujesz schudnąć, ale tak bardzo przepadasz za niezdrowymi produktami spożywczymi i jednocześnie nienawidzisz wysiłku fizycznego, iż twoja waga od dłuższego czasu stoi w miejscu. Nadprogramowy tłuszcz otacza całe twoje ciało i marzysz o tym, by móc o nim raz na zawsze zapomnieć. Teoretycznie liposukcja byłaby w stanie pomóc ci osiągnąć ten cel. Musisz jednak mądrze z niej skorzystać, skoro decydujesz się już za nią zapłacić.


W większości przypadków tuż po zabiegu liposukcji ciało odzyskuje prawidłowe proporcje. Zabieg ten pozwala na miejscowe usunięcie tkanki tłuszczowej, czyli odessanie jej np. z ud bądź bioder. Im więcej jednak jest tego tłuszczu, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia pewnych skutków ubocznych tuż po zabiegu. Będzie do nich należeć przede wszystkim rozciągnięta skóra. Skoro ważyłeś wcześniej ponad sto kilogramów i nagle, w ciągu kilku godzin odessałeś całą tkankę tłuszczową z okolic brzucha, logicznie rzecz biorąc występująca na nim skóra musi opaść. Nie ma czasu na to, by skurczyć się proporcjonalnie do usuniętej tkanki tłuszczowej.

Całe szczęście możesz się jej pozbyć w inny sposób, bo na to właśnie pozwoli ci każda klinika medycyny estetycznej. Skoro już zapłaciłeś za liposukcję, zainwestuj w dodatkowy zabieg, który usunie tą rozciągniętą skórę i pozwoli ci cieszyć się naprawdę idealnym wyglądem. Lipektomia tak właśnie działa. Bardzo często jest ona polecana pacjentom przez samych lekarzy działających w klinikach medycyny estetycznej.

Liposukcja Kraków to tylko w Sekretach Piękna!