pierwszy taniec weselny na zdjeciu

Ach, co to było za wesele!

Jakiś czas temu moi znajomi stanęli przed bardzo trudnym, ale i radosnym zadaniem – musieli zorganizować własne wesele. Ale nie byle jakie wesele, było to bowiem wesele na trzysta osób, gdyż zarówno rodzina od strony pana młodego, jak i rodzina panny młodej były bardzo duże.

Od samego początku trudno im było zarezerwować salę. Przejrzeli dziesiątki ofert, ale żadna nie odpowiadała ich oczekiwaniom, bowiem na tyle osób dostępne były jedynie sale konferencyjne. Rzutem na taśmę, gdy jechali w kolejne miejsce już kompletnie zrezygnowani, trafili na idealną dla siebie opcję – był to stary kompleks rolniczy, przebudowany na rustykalną, łączoną salę ogromnych rozmiarów. Znajomi nie posiadali się ze szczęścia, bo oto znaleźli miejsce swoich marzeń, idealne, by przysiąc sobie wieczną miłość i bawić się z najbliższymi do rana.

Mniejszym problemem był dla nich fotograf ślubny. Był bowiem pewien fotograf w Szczecinie, skąd pochodzili, który szczycił się absolutnie niepodważalną renomą i z usług którego korzystał już wcześniej ktoś z rodziny panny młodej, więc jeszcze dodatkowo go im polecił. Zresztą trzeba uczciwie przyznać, że fotograf zrobił świetną robotę, tak wyjątkowe zdjęcia, że ciężko byłoby znaleźć osobę której zdjęcia nie przypadłyby do gustu.

Fotografia ślubna jest konikiem i największą pasją tego szczecińskiego fotografa, co widać było na robionych przez niego zdjęciach. Na szczęście znajomi rezerwując fotografa mieli dość duży zapas czasowy, więc udało im się zaklepać termin z tym fotografem, pomimo że ma duże obłożenie. Zresztą byli niesamowicie szczęśliwi z tego powodu, bo wiedzieli, że będą mieli naprawdę wyjątkową pamiątkę ze swojego ważnego dnia.

Wesele było naprawdę niesamowitym wydarzeniem. Nigdy nie brałem udziału w tak pięknej uroczystości. Znajomi niedawno dostali zdjęcia ze ślubu – są tak piękne, że mogłyby z powodzeniem zostać wystawione w galerii!